جزییات خبر

در اردیبهشت ماه سال‌جاری روی داد؛

رشد 34/6 درصدی مصرف سی‌ان‌جی در بخش حمل‌و‌نقل در منطقه آذربایجان شرقی

(دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹) ۱۰:۱۹

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی خبر داد: مصرف سی‌ان‌جی در منطقه آذربایجان شرقی در اردیبهشت ماه سال 99 نسبت به فروردین ماه سال‌‎جاری 34/6 درصد در بخش حمل و نقل رشد داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، علی روح‌اللهی با بیان اهمیت استفاده از سوخت پاک و نقش آن در کاهش آلودگی هوا و صرفه‌جویی در مصرف بنزین گفت: رشد 34/6 درصدی مصرف سی‌ان‌جی با کاهش محدویت‌های سفر در اردیبهشت 99 نسبت به فروردین ماه سال‌جاری نشان از استقبال شهروندان به مصرف گاز طبیعی را دارد.

روح‌اللهي با اشاره به اینکه مصرف سی‌ان‌جی در اردیبهشت 99 در مقایسه با مدت مشابه سال 98 نزدیک به 5 درصد رشد داشته است، افزود: در اردیبهشت ماه سال‌جاری معادل 57 میلیون و یکصد و 66 هزار لیتر در مصرف بنزین صرفه‌جویی شده است.

علی روح اللهی تصریح کرد: با ثبت‌نام و تبدیل خودروهای عمومی باری و مسافری در سایت WWW.GCR.NIOPDC.IR که به تازگی توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران انجام می‌گیرد و با توسعه جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی انتظار می‌‎رود در آینده، میزان مصرف گاز طبیعی در سبد سوخت حمل و نقل افزایش یابد.

 

مدیر منطقه آذربایجان شرقی ضمن تأکید بر رعایت الزامات ایمنی و عمل به شرح وظایف مربوطه هنگام سوختگیری توسط اپراتورها و مراجعین جایگاه‌ها یادآور شد: از 341 باب جایگاه عرضه سوخت استان، یکصد و 72 باب آن به جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی اختصاص دارد که با تمام ظرفیت و به طور شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات سوخت‌رسانی به مشتریان هستند.


مصرف cng99444
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327