جزییات خبر

طرح توزیع الکترونیکی نفتگاز در استان یزد اجرایی شد

(دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹) ۱۰:۱۷

طرح توزیع الکترونیکی نفتگاز از طریق ساختار کارت بانکی از ابتدای تیرماه امسال در استان یزد آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد، عبدالرضا انتظاری مدیر منطقه با اعلام این خبر افزود: یکی از وظائف این شرکت تامین سوخت مصرف‌کنندگان جز از قبیل کشاورزی، دامداری‌ها  و مرغداری‌ها و سایر اصناف که سوخت خود را به صورت خرده دریافت می کنند، است که از این به بعد سوخت اینگونه مصرف کنندگان از طریق کارت بانکی تامین می‌شود.

انتظاری  تصریح کرد: توزیع این فرآورده با حواله با مشکلات زیادی از جمله توزیع خارج از شبکه و قاچاق سوخت، هزینه بالای چاپ و توزیع و امحا حواله، همراه بود که با این روش علاوه بر تامین به موقع سوخت مصرف کنندگان واقعی، گامی موثر در جهت جلوگیری از قاچاق سوخت است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد با تاکید بر این که تامین سوخت مصرف کنندگان جز در کوتاهترین زمان ممکن انجام می‌شود از متقاضیان خواست تا نسبت به ثبت نام در سایت تجارت آسان به آدرس https://newtejaratasan.niopdc.ir اقدام کنند.

مدیر منطقه یزد خاطر نشان کرد که سایت تجارت آسان به گونه‌ای طراحی شده تا سازمان‌های متولی جهت تائید میزان مصرف به آن دسترسی داشته و این امر می‌تواند کاهش  ترددها و صرف وقت مصرف‌کنندگان را به همراه داشته باشد.


کارت
کارت

 

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327