جزییات خبر

از 25 خردادماه سال‌جاری روی داد؛

آغاز توزیع بنزین یورو4 در تمامی جایگاه‌های عرضه سوخت شهرستان سنندج

(دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹) ۰۸:۴۹

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان خبر داد: برای اولین بار از تاریخ 25خرداد ماه سال‌جاری، توزیع بنزین با استاندارد یورو4 در تمامی جایگاه‌های عرضه سوخت شهرستان سنندج آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، عبدالله گیتی‌منش با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به شرایط آب و هوایی سنندج و توجه به مباحث محیط زیستی و با هماهنگی و پیگیری‌های بعمل آمده از تاریخ 25 خرداد ماه امسال، روزانه 500 هزار لیتر بنزین یور4 در سطح 19 باب جایگاه عرضه سوخت شهرستان سنندج توزیع می‌شود. 

گیتی‌منش که در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با حضور استاندار کردستان سخن می‌گفت، افزود: هم اکنون 100 درصد بنزین توزیعی در سطح شهرستان سنندج یورو 4 بوده و رایزنی و برنامه‌ریزی لازم با ستاد شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران جهت تامین و توزیع بنزین یورو4 در دیگر شهرهای استان نیز در دستور کار قرار دارد و به تدریج توزیع در دیگر نقاط استان نیز آغاز می‌شود.

وی سازگازی با محیط زیست، کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی و جلوگیری از فرسودگی زودهنگام قطعات را از مزیت‌های بنزین یورو4 عنوان کرد و افزود: کاهش میزان گوگود و بنزن و همچنین اکتان بالا در این نوع بنزین نسبت به بنزین معمولی نقش بسزایی در کاهش آلاینده‌های زیست محیطی خواهد داشت.

این مقام مسئول افزود: در حال حاضر ۸۰ باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و ۵۲ باب جایگاه سی‌ان‌جی در استان کردستان به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

 

بنزین یورو 4 2

 

بنزین یورو 4 1

 

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327