جزییات خبر

افزایش 40 درصدی مصرف سی‌ان‌جی در منطقه چالوس

(دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹) ۰۷:۵۴

مدیر منطقه چالوس از افزایش 40 درصدی مصرف سی‌‌ان‌‌جی در اردیبهشت 99 ​در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس، تورج امانی در این باره اظهار کرد: از ابتدای سال‌جاری تا پایان اردیبهشت ماه بیش از 15 میلیون متر مکعب سی‌ان‌جی در سطح منطقه چالوس به مصرف رسیده است که تقریبا به همین مقدار در مصرف بنزین صرفه‌جویی شد.

امانی بیان کرد: این منطقه در اردیبهشت ماه سال‌ جاری با مصرف 5/9 میلیون متر مکعب این فرآورده با 40 درصد افزایش روبرو بوده است.

مدیر منطقه چالوس همچنین گفت: در زمان قبل از مدیریت مصرف سوخت تعداد خودروهایی که روزانه از جایگاه‌های سی‌ان‌جی منطقه سوخت‌گیری می‌کردند به طور تقریبی 15 هزار خودرو بوده که پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت این عدد تقریبا به 23 هزار خودرو افزایش یافت و با توجه به ظرفیت کمپرسورهای جایگاه‌های سی‌ان‌جی منطقه، قابلیت سوخت‌رسانی به 50 هزار خودرو در روز را دارند.

امانی ضمن اشاره به وجود 41 جایگاه سی‌ان‌جی در منطقه چالوس افزود: کلیه جایگاه‌‌های سی‌ان‌جی منطقه دارای قریب به 200 نازل فعال بوده و در شرایط ایمن و استاندارد در سطح غرب استان مازندران آماده سوخت‌گیری به خودروها هستند و همچنین بر اساس آخرین آمار 100 درصد جایگاه‌های سی‌ان‌جی منطقه توانستند گواهینامه استاندارد را تا ابتدای سال 98 دریافت نمایند. وی تاکید کرد باید الزامات ایمنی متصدیان جایگاه‌ها رعایت شود و به رعایت نکات بهداشتی در جایگاه‌ها و ضدعفونی تمامی سطوح و دیسپنسرها نیز توجه بیشتری داشت.

وی همچنین اضافه کرد: کسانی که مایل هستند خودروهای خود را گازسوز نمایند می‌توانند به سامانه ثبت دوگانه‌سوز کردن خودروها در سایت جدید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به نشانی اینترنتی https://gcr.niopdc.ir مراجعه کنند و نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند.


افزایش 40 درصدی مصرف سی‌ان‌جی در منطقه چالوس
افزایش 40 درصدی مصرف سی‌ان‌جی در منطقه چالوس
افزایش 10 درصدی  بازدید از مجاری عرضه و مصرف‌کنندگان سوخت مایع منطقه چالوس

 

روابط عمومی منطقه چالوس

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327