جزییات خبر

همزمان با سراسر کشور؛

طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی در منطقه اردبیل در حال اجرا است ​

(یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۰۷

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل خبر داد: در پی ابلاغ مصوبه شورای اقتصاد به وزارت نفت در سال گذشته در جهت حمایت از تولید و تبدیل کارخانه‌ای و کارگاهی خودروهای عمومی، این طرح همزمان با سراسر کشور در منطقه اردبیل نیز در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اردبیل، سیدحجت مدنی در جلسه شورای اداری منطقه بیان کرد: طرح رایگان گازسوز کردن خودروهای سبک باری و مسافری عمومی، همزمان با سراسر کشور در گارگاه‌های مجاز که از سوی این شرکت مورد تایید است، نیز در حال اجرا است.

مدنی افزود: در اجرای این طرح، اولویت با مالکان خودروهایی است که زودتر در سایت  www.gcr.niopdc.ir ثبت‌نام و نوبت‌دهی خود را انجام داده‌اند.

وی در ادامه گفت: این طرح برای خودروهای عمومی از جمله وانت‌بارهای پیکان و نیسان، تاکسی‌های عمومی شهری و ون کاملا به صورت رایگان انجام می‌شود، لذا از همشهریانی که شرایط گازسوز کردن خودرو خود را دارند، تقاضا دارد هرچه سریعتر به سایت مورد نظر مراجعه و نوبت‌دهی خود را انجام دهند.

مدیر منطقه اردبیل اظهار امیدواری کرد: با اجرای کامل این طرح، کاهش مصرف بنزین، کاهش آلاینده‌های هوای کلان‌شهرها و شهرها، کاهش هزینه‌های حمل‌ونقل عمومی، رونق کارخانه‌های تبدیل، توسعه‌ خدمات و صنایع وابسته به صنعت سی‌ان‌جی از جمله اشتغال‌زایی را به همراه داشته باشد.

گفتنی است، هم‌اکنون به‌طور میانگین روزانه 550 هزار مترمکعب سی‌ان‌جی در سطح این استان عرضه و مصرف می‌شود.

 

CNG

روابط عمومی شرکت ملّی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327