جزییات خبر

با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، در حال اجرا است؛

کنترل فروش مرزی سوخت در بزرگترین مرز زمینی کشور در منطقه ارومیه

(یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۰:۴۲

مدیر شرکت ملی پخش منطقه ارومیه در بازدید گروه معین از مرز بازرگان گفت: کنترل فروش مرزی سوخت در بزرگترین مرز زمینی کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی هم‌گام با فعالیت دوباره گمرک بازرگان در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه، احمد مجرد گفت: در حال حاضر روزانه به طور متوسط بالغ بر 150 خودرو در مرز بازرگان مورد کنترل و پایش سوخت قرار می‌گیرد.

وی افزود: البته توان عملیاتی کنترل و فروش مرزی در مرز بازرگان بالغ بر 500 خودرو در روز است و این شرکت در صورت نیاز گمرک بازرگان می‌تواند این ظرفیت را افزایش دهد.

رئیس گروه معین، همچنین از تشکیل و فعالیت های کمیته مقابله با بحران کرونا ویروس در نواحی ماکو و بازرگان ابراز خرسندی کرد و گفت: بازگشت به شرایط عادی کار و بازدیدهای عملیاتی و کنترلی می‌بایست با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله‌گذاری هوشمند اجتماعی همراه باشد.

مجرد ضمن اشاره به کنترل‌های سیستمی و نرم‌افزاری در مرزهای سرو، رازی، پلدشت و بازرگان تصریح کرد: افزایش کنترل‌های الکترونیکی در پایش سوخت در مرزها و سیستمی شدن فرایند فروش سوخت مرزی، سلامت اداری را افزایش داده و از تخلفات احتمالی به میزان قابل توجهی می‌کاهد.

لازم به توضیح است، گروه معین اصلی منطقه متشکل از مدیر منطقه، رؤسا، کارشناسان واحدهای امور اداری و مالی، بازرسی، برنامه‌ریزی، مهندسی فرآورده ها، حراست روابط عمومی منطقه است که به صورت فصلی از تمام نواحی، انبارهای نفت و سوختگیری‌های هواپیمایی استان بازدید می‌کنند.

در جلسه اختتامیه گروه معین از خادمین نمازخانه‌های ماکو و بازرگان نیز تجلیل کردند.

 

بازرگان

بازرگان

بازرگان

بازرگان

بازرگان

بازرگان

بازرگان

بازرگان

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327