جزییات خبر

اولویت سوخترسانی به بخش کشاورزی در استان لرستان در دستور کار قرار گرفت

(شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹) ۱۳:۲۱

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان از اولویت سوخترسانی به بخش کشاورزی با توجه به شروع فصل برداشت محصولات در سطح این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان، پیمان بهرامی در خصوص سوخت‌رسانی به بخش کشاورزی، گفت: هیچ گونه مشکلی تا پایان دوره کشاورزی در سوخترسانی به کشاورزان نداریم و ذخیره‌سازی فرآورده‌های نفتی استان نیز در حد مطلوب انجام شده است.

بهرامی ضمن اشاره به اجرای طرح توزیع الکترونیکی سوخت بخش کشاورزی از ابتدای تیر ماه سال‌جاری، افزود:  کشاورزان به منظور جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی می‌توانند در سامانه تجارت آسان ثبت‌نام کرده و پس از تایید دستگاه‌های مسئول (جهاد کشاورزی، اداره کل آب و فاضلاب استان) در حداقل بازه زمانی نسبت به تامین سوخت از طریق فروشندگی‌ها و تعاونی‌های روستایی اقدام و سوخت مورد نیاز خود را دریافت کنند .

مدیر منطقه با بیان اینکه استان لرستان سهم بسزایی در تولیدات کشاورزی کل کشور دارد، خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه‌های مهم این شرکت تامین سوخت بخش کشاورزی است که با تشکیل جلسات استانی و هماهنگی‌های لازم با ادارات مربوطه و ارائه راهکارهای مناسب، سعی در تامین و توزیع به موقع سوخت مورد نیاز کشاورزان را دارد و با تدابیر اندیشیده شده هیچ مشکلی در این باره نخواهیم داشت .

 

تامین و توزیع مطلوب و به موقع سوخت بخش کشاورزی در لرستان

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327