جزییات خبر

11 مرکز برای دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی، در کردستان انتخاب شد

(شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹) ۱۳:۱۹

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: 11 کارگاه و مرکز برای اجرای طرح دوگانه‌سوز کردن رایگان خودروهای عمومی در استان انتخاب شده است و متقاضیان می‌توانند به این مراکز مراجعه کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، عبدالله گیتی‌منش هفته گذشته در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سنندج پنج کارگاه‌، بیجار ۲ کارگاه، قروه ۲ و دیواندره و کامیاران هر کدام یک کارگاه برای دوگانه‌‍‌سوز کردن خودروهای عمومی در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه این طرح بر اساس مصوبه شورای اقتصاد اجرا می‌شود، اضافه کرد: طرح ذکر شده در فاز اول شامل خودروهای عمومی از جمله تاکسی، ون و وانت‌بارها (پلاک زرد و سفید) است.

مدیر منطقه کردستان با بیان اینکه در فاز بعدی این طرح، تاکسی اینترنتی و تاکسی‌های تلفنی نیز از این خدمات آن برخوردار خواهند شد، افزود: متقاضیان باید وارد سایت https://gcr.niopdc.ir/login شده، ثبت‌نام و اقدام به انتخاب مرکز مورد نظر کنند.

گیتی‌منش با اشاره به اینکه پس از ثبت‌نام بر اساس نوبت‌، کار دوگانه‌سوز کردن خودروها به صورت رایگان انجام می‌شود، یادآور شد: تاکنون در کشور ۶۰ هزار نفر برای اجرای این طرح ثبت‌نام کرده‌اند.

وی به پیش‌بینی اجرای دوگانه‌سوز کردن رایگان یک میلیون و ۴۶۴ هزار خودرو در کشور اشاره کرد و گفت: زمان مشخصی برای اتمام این طرح در نظر گرفته نشده است و احتمالا تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت، بنابر این توصیه می‌شود متقاضیان سریعتر برای اجرای این طرح اقدام کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان بر تلاش برای انتخاب کارگاه در راستای اجرای این طرح در دیگر شهرهای استان تأکید کرد و اظهار داشت: با توجه به اختلاف قیمت فاحش بنزین و گاز طبیعی، رانندگان به سمت استفاده از سوخت سی‌ان‌جی بروند.

 

مراکز تبدیل سی ان جی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327