جزییات خبر

مدیر منطقه همدان:

افزایش سهم سی‌ان‌جی در سبد سوخت کشور مساوی است با رونق اقتصادی

(چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹) ۱۱:۱۱

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان در اولین نشست شورای انرژی با توجه به تدوین پیش‌نویس سند تامین انرژی بخش حمل و نقل کشور تا افق 1420 گفت: ترویج و فرهنگ سازی در جهت افزایش سهم سی‌ان‌جی در سبد سوخت کشور و استان، می‌تواند نقشی راهبردی در رونق اقتصاد و جهش تولید ایفا کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان، امین روستایی با اشاره به کاهش اخیر مصرف انواع حامل‌های انرژی به ویژه بنزین در سطح منطقه و کاهش نسبی آلودگی هوا، حرکت به سمت تقویت تنوع بخشی در سبد سوخت و سوق گرایش عموم جامعه به استفاده از سوخت پاک و ارزان گاز طبیعی فشرده با تسهیلات رایگان اخیر را به حال اقتصاد خانواده‌ها و کشور مفید دانست.

وی با اشاره به اینکه یک میلیون و 464 هزار خودرو عمومی در کشور واجد تبدیل سوخت از بنزین به گاز طبیعی فشرده هستند افزود: در شرایط زیست محیطی حاکم باید به سوی مصرف سوخت‌های دارای آلایندگی کمتر و صرفه بیشتر رفت.

مدیر منطقه همدان تصریح کرد: در فاز اول تنها خودروهای عمومی شامل وانت بار، تاکسی ها و ون‌های مسافربری از این وام بلاعوض برای دوگانه سوز کردن استفاده کرده، اما در مرحله بعد مسافرکش‌های شخصی و تاکسی‌های اینترنتی نیز مشمول خواهند شد.

روستایی خواستار شد: دارندگان این خودروها با در نظر گرفتن قیمت تمام شده هر باک بنزین و مسافت طی شده با آن در قیاس با سی‌ان‌جی، از فرصت به وجود آمده برای گاز سوز کردن رایگان خودروی خود بهره ببرند.

این مقام مسئول یادآور شد: متقاضی با مراجعه به سامانه اطلاعات جامع خودروهای دوگانه سوز کشور به نشانی GCR.NIOPDC.IR و تکمیل ثبت نام، برای هفته آتی نوبت گیری کرده، سپس به کارگاه انتخابی در تاریخ مشخص شده مراجعه و در همان روز خودروی خود را دوگانه سوز کند.

امین روستایی خاطرنشان کرد: اگر فردی در تاریخ تعیین شده نتواند به کارگاه تبدیل مراجعه کند نیاز به نوبت گیری مجدد نیست بلکه کارگاه‌ها در روزهای پنجشنبه و جمعه نیز امکان تبدیل خودروهایی از این دست را فراهم کرده اند.

 

روستایی 99-4

 

GCR
 مراکز تبدیل کارگاهی مجاز سی‌ان‌جی استان همدان به شرح ذیل است:

مراکز تبدیل مجاز سی ان جی همدان

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327