جزییات خبر

استانداردسازی بیش از 95 درصد جایگاه‌های سی‌ان‌جی در منطقه آبادان

(چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹) ۱۱:۰۸

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آبادان از استانداردسازی جایگاه‌های عرضه سوخت سی‌ان‌جی در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آبادان، مجاهد سعدی‌آل‌کثیر ضمن اعلام خبر فوق در خصوص وضعیت استانداردسازی جایگاه‌های سی‌ان‌جی منطقه گفت: تاکنون از مجموع 26 جایگاه فعال سی‌ان‌جی در منطقه، 25 باب موفق به اخذ گواهینامه استاندارسازی از شرکت‌های بازرسی کیفیت و استاندارد ایران شدند و یک باب جایگاه دیگر نیز در حال استانداردسازی تجهیزات جایگاه است.

وی افزود: روند استانداردسازی جایگاه‌های سی‌ان‌جی در منطقه مطلوب است و در حال حاضر دستورالعمل استانداردسازی و ایمنی بالغ بر 95  درصد جایگاه‌های سی‌ان‌جی منطقه اجرایی شده است.

سعدی آل کثیر در ادامه گفت: میانگین فروش روزانه جایگاه‌های سی‌ان‌جی منطقه بالغ بر 165 هزار لیتر متر مکعب بوده که این میزان مصرف سی‌ان‌جی, معادل 200 هزار لیتر صرفه‌جویی در مصرف بنزین است.

وی همچنین میانگین فروش ماهانه جایگاه‌های سی‌ان‌جی منطقه را قریب به پنج میلیون متر مکعب عنوان کرد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آبادان تصریح کرد: شهروندان عزیز می‌توانند در صورت مشاهده موارد ناایمن و خارج از استاندارد در جایگاه‌های سی‌ان‌جی در این منطقه، با تماس با سامانه پیامگیر روابط عمومی منطقه به شماره 06153266044، موضوع را جهت رسیدگی و اعمال قانون به همکاران ما اطلاع دهند.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327