جزییات خبر

مدیر منطقه کرمان:

لزوم همکاری سازمان‌های مرتبط برای جلوگیری از عرضه خارج از شبکه سوخت

(شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸) ۱۰:۰۵

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان در جلسه‌ای با حضور دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، بر لزوم همکاری و حمایت سازمان‌های مرتبط برای جلوگیری از عرضه خارج از شبکه سوخت تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان، فضل اله اکبری در جلسه بررسی تأمین سوخت مصرف کنندگان عمده که نماینده‌های سایر ادارات مرتبط نیز حضور داشتند، با تشریح اقدامات کنترلی و نظارتی انجام شده پیرامون نحوه توزیع و عرضه فرآورده‌های نفتی، بر ضرورت ادامه این روند با هماهنگی و حمایت سازمان‌های مرتبط تأکید و از همکاری آنان در این زمینه تقدیر و تشکر کرد.

اکبری افزود: با تشکیل گروه‌های مختلف کنترل و نظارتی و تلاش و زحمات شبانه‌روزی، اقدام‌ها و کنترل‌های لازم انجام می‌شود تا از عرضه خارج از شبکه جلوگیری و مطمئن شویم تا فرآورده به دست مصرف کننده واقعی می رسد.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان (ابراهیم شهریاری) ضمن تشکر از مسئولان منطقه کرمان بابت برنامه‌ریزی و تلاش‌ شبانه‌روزی در جهت حل مشکلات و به حداقل رساندن عرضه خارج از شبکه سوخت، تلاش مضاعف سایر نهادهای مربوط در جهت کاهش محسوس تخلفات و پیشگیری از ورود کارت‌های مهاجر در استان را خوستار شد.

 

کمیته سوخت

 

کمیته سوخت

 

کمیته سوخت

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327