جزییات خبر

اعزام کاروان سوخترسانی زمستانی به مناطق سخت گذر منطقه چهارمحال و بختیاری

(یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۵:۳۲

کاروان سوخترسانی حامل محموله نفت سفید به مناطق سخت گذر استان چهارمحال و بختیاری اعزام شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری ، مدیر منطقه جعفرسالاری نسب ، ظهر امروز سوم شهریور ماه سال جاری ، همزمان با اعزام این کاروان سوخت رسانی اظهار کرد: این کاروان سوخت رسانی از تاسیسات انبار نفت شهرکرد محموله های نفت سفید را بارگیری و عازم نقاط سخت گذر استان شد.

مدیر منطقه در ادامه گفت : باتوجه به سردسیر بودن چهارمحال و بختیاری و افزایش برودت هوا در ماه های آتی در پی بارشهای احتمالی برف در مسیرهای سخت گذر استان ، بخشی از مناطق کوهرنگ و بازفت مسدود خواهد شد و خانوارهای محصور شده در این مناطق به امکانات اولیه زندگی دسترسی نخواهند داشت و هدف از اعزام کاروان سوخت رسانی ، تامین سوخت زمستانی خانوارهای نفت سوز این دهستانهای واقع در شهرستان کوهرنگ است .که دهستان موگویی از جمله این مناطق است .
وی افزود : نفت سفید ارسالی جهت تامین نفت سفید خانوارهایی در نظر گرفته شده است که در روستاها و نقاط گازکشی نشده زندگی می کنند .
سالاری نسب همچنین تاکیدکرد با توجه به اینکه امکان ارایه نفت سفید به نقاط گازکشی شده وجود ندارد لازم است خانوارهای نقاط گازکشی شده استان در اسرع وقت قبل ازآغاز فصول سرد سال اقدام لازم را جهت دریافت انشعاب گاز انجام دهند تا با مشکل گرمایش مواجه نشوند .

xfdf
jj
kjk
ها5
نن
دد

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327