جزییات خبر

تشدید نظارت در جایگاه‌های مرزی منطقه میاندوآب با استفاده از سیستم‌های نرم‌افزاری

(چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۳۵

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب از تشدید نظارت در جایگاه‌های مرزی مستقر در بازارچه‌های مرزی تمرچین و کیله با استفاده از سیستم‌های نرم‌افزاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب، داود فعال پور ضمن بازدید از جایگاه‌های مرزی کیله سردشت و تمرچین پیرانشهر و دیدار با فرماندار شهرستان سردشت اظهار کرد: در حال حاضر با انجام کنترل و نظارت و بازرسی‌های لازم با استفاده از سیستم‌های نرم‌افزاری اندازه‌گیری، باک تمام خودروهای سنگین و سبک عبوری در این جایگاه‌های مرزی اندازه‌گیری می شود و از خروج سوخت غیر مجاز توسط افراد سودجو ممانعت به عمل می آید.

وی اختلاف قیمت سوخت بین ایران و عراق و جلوگیری از سوء استفاده سودجویان از این سرمایه ملی را دلیل این پایش ها و کنترل‌های مستمر نام برد و گفت: این مهم توسط بازرسان اعزامی این منطقه و با همکاری نیروهای مرزبانی انجام می شود.

داود فعال پور به آمار تردد خودروهای سنگین و سبک عبوری از این مرزها اشاره کرد و فعالیت‌های فرهنگی و عملیاتی انجام شده از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه را جهت پیشگیری از قاچاق سوخت شرح داد.

سپس فرماندار سردشت نیز عملکرد منطقه را در زمینه جلوگیری از عرضه خارج از شبکه سوخت مطلوب ارزیابی کرد و از اقدامات مدیر و کارکنان منطقه به ویژه  تعامل سازنده رئیس ناحیه سردشت در جهت کنترل و نظارت و تعامل با سازمان های و ادارات ذیربط در جایگاه مرزی تقدیر و تشکر به عمل آورد.


تشدید نظارت

تشدید نظارت1

تشدید نظارت2


تشدید نظارت4

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327