جزییات خبر

بازدید نماینده مردم شهرستان‌های ساری و میاندرود از انبار نفت ساری

(دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۴۵

نماینده مردم شهرستان‌های ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از تاسیسات نفتی منطقه ساری و نحوه عملکرد و توزیع سوخت، با مدیر و مسئولان این منطقه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری، محمد دامادی در ادامه بازدید درنشستی صمیمانه در جمع پیمانکاران و رانندگان نفتکش حاضر شد و در جریان مسائل پیش روی آنان قرار گرفت.

مدیر منطقه ساری در حین بازدید، گزارشی جامع در مورد ذخیره سازی بنزین و دیگر فرآورده‌های نفتی به نماینده مردم ساری و میاندرود ارائه داده و تاکید کرد: در حال حاضر تاسیسات انبار نفت ساری یکی از پنج انبار بزرگ و مادر در سطح کشور است و خوشبختانه هیچ مشکلی برای توزیع بیشتر از ظرفیت استان در زمان وقوع بحران‌های احتمالی ندارد.

سبحان رجب پور از زحمات نمایندگان مجلس به ویژه نماینده مردم شهرستان ساری و میاندرود تشکر کرد و ادامه داد: ارتباط دو سویه میان نمایندگان مردم استان و مدیران دستگاه‌های اجرایی در قالب این گونه بازدیدها می تواند بسیار مفید واقع شده و گام بلندی در رفع موارد و مسائل پیش روی باشد.

رجب پور مدیریت درست توزیع فرآورده‌های نفتی در کشور و استان را نیازمند همراهی و هم‌گامی نزدیک مسئولان و مردم دانست و اظهار کرد: حمایت‌های بی‌دریغ نمایندگان مجلس، استانداری مازندران و فرمانداران بر کسی پوشیده نیست و همگی در تلاش هستند تا با پیگیری مطالبات مردم و ادارات، مشکلات احتمالی پیش رو را از سر راه بردارند.

 

3232457
98797464
487964

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327