جزییات خبر

بهره‌برداری از یکصدوشصت‌وهفتمین جایگاه عرضه سی‌ان‌جی در منطقه آذربایجان شرقی

(دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۴۲

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از بهره‌برداری یکصدوشصت‌وهفتمین جایگاه سی‌ان‌جی در کلانشهر تبریز خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت و تأثیر استفاده از این سوخت پاک در کاهش آلایندگی هوا و صرفه‌جویی در مصرف بنزین، اهتمام ویژه‌ای در خصوص توسعه ایستگاه‌های سی‌ان‌جی در منطقه انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، ابوالفضل روح‌اللهی در رابطه با مشخصات این جایگاه اظهار کرد: "جایگاه مظلومی" در منطقه کوجوار تبریز، هفتادوهفتمین جایگاه سی‌ان‌جی ناحیه مرکزی است که در زمینی به مساحت یک هزار و 500 متر مربع، با سرمایه‌ای بالغ بر 35 میلیارد ریال و با ظرفیت دو هزار متر مکعب در ساعت احداث شده است.

روح‌اللهی افزود: این جایگاه با چهارسکو، چهار دیسپنسر و هشت نازل، قادر به ارائه حدود 750 هزار متر مکعب سی‌ان‌جی در ماه است که این مقدار مصرف، موجب صرفه‌جویی همین میزان بنزین خواهد شد.

وی به افزایش ظرفیت جایگاه سی‌ان‌جی "خاقانی" نیز اشاره کرد و افزود: این جایگاه با افزایش ظرفیت 500 متر مکعب در ساعت و به روزرسانی و بهسازی تجهیزات جایگاه در مسیر منطقه آزاد ارس، آماده ارائه خدمات سوخت‌رسانی به شهروندان و مسافران محترم است.

روح اللهی با بیان اینکه در حال حاضر 165 جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و 167 جایگاه سی‌ان‌جی در سطح استان فعال است، یاد آور شد: با پیگیری و همت مسئولان منطقه جهت ارائه خدمات مطلوب سوخترسانی به مردم شریف و بهره‌مندی از سوخت پاک، در سال قبل هفت جایگاه سی‌ان‌جی افتتاح شد و یا با افزایش ظرفیت در مدار سوخت‌رسانی قرار گرفت.

 

 

بهره برداری cng مظلومی98225 9

بهره برداری cng مظلومی98225 7
بهره برداری cng مظلومی98225 6

بهره برداری cng مظلومی98225 3
بهره برداری cng مظلومی98225 2 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327