جزییات خبر

امین روستایی:

انجام بیش از 2 هزار بازدید کنترل کیفی از مجاری عرضه و مصرف کنندگان سوخت استان همدان

(چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۲۶

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان خبر داد: از ابتدای سال تا پایان تیرماه، دو هزار و 233 بار از مجاری عرضه و مصرف کنندگان عمده سوخت استان همدان بازدید شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان، امین روستایی با اعلام این خبر گفت: این تعداد بازدید توسط کارشناسان واحد سرویس‌های صنعتی و کنترل کیفیت منطقه انجام شده است.

روستائی افزود: این شرکت در راستای رعایت حقوق شهروندان در چهارماهه سال جاری، 533 بار از مصرف کنندگان عمده سوخت در بخش صنعت و یک هزار و 623 نوبت از جایگاه های عرضه سوخت بازدید کرده است.

وی همچنین اذعان کرد: علاوه بر بازدیدهای اشاره شده، این منطقه با دیگر دستگاه‌های نظارتی نیز 77 بار بازدید مشترک از جایگاه‌های سوخت داشته است.

مدیر منطقه همدان ضمن ابراز رضایت و خرسندی، حاصل از نتیجه این بازدیدها گفت: در حاشیه این پایش‌های مکرر و تحلیل داده‌ها مغایرت سهمیه تخصیص یافته به مصرف کنندگان با میزان نیاز واقعی آنان مشخص شد که موجب جلوگیری از هدر رفت فرآورده و صرفه جویی نزدیک به هفت میلیون لیتری سوخت شده است.

روستائی با یادآوری اینکه منطقه همدان ماهیانه به طور میانگین 450 نوبت سوخت خروجی از نازل تلمبه ها در جایگاه ها را به لحاظ کیفیت آن مورد آزمایش قرار می دهد، خاطرنشان کرد: این بازدیدها در دستور کار شرکت و جزء اولویت‌ها بوده و تا پایان سال به صورت روزانه انجام می شود.

 رئیس مهندسی فرآورده‌های منطقه همدان نیز از ثبت یک هزار و 645 درخواست در سامانه تجارت آسان طی بازه زمانی چهار ماه خبر داد و اظهار کرد: سامانه یاد شده به صورت 24 ساعته و آنلاین آماده دریافت درخواست های سوخت مشتریان است.

سید رامین رضوی افزود: پس از ثبت درخواست در سامانه تجارت آسان، کارشناسان این منطقه با بررسی دقیق، مطابق با قوانین مصوب، نیاز واقعی را مورد سنجش قرار می دهند و پس از تایید دستگاه‌های متولی، میزان سوخت لازم را تخصیص خواهند داد.

 
روستا 98-6
کیفی 3
کیفی 2
کیفی 1


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327