جزییات خبر

در بازدیدی از سوی گروه معین؛

عملکرد واحدهای ستادی و عملیاتی منطقه گلستان مطلوب ارزیابی شد

(چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸) ۱۰:۲۹

رییس گروه معین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در نشستی با مسئولان و کارکنان منطقه گلستان، عملکرد این منطقه را در حوزه ستادی و عملیاتی مطلوب ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان، علی‌اکبر نژادعلی هدف از بازدید گروه معین را دیدار چهره به چهره با مدیران و کارکنان مناطق و شناخت چالش‌های حوزه فعالیت آنان عنوان کرد.

نژاد‌علی افزود: با بررسی‌های انجام شده از نحوه عملکرد منطقه و نواحی چهارگانه ( گرگان، گنبد، کردکوی و مینودشت )، عملکرد این منطقه مطلوب ارزیابی شد و بر این اساس، تلاش، همت و مساعی کارکنان منطقه ستودنی و قابل تقدیر است.

مدیر منطقه گلستان (عیسی افتخاری)، نیز در این نشست ضمن ابراز خرسندی از حضور  گروه معین در منطقه گفت: بررسی عملکرد منطقه در اجرای اطلاعیه‌ها و دستورعمل‌های شرکت و یکسان سازی روش‌های اجرایی و فرآیندی و شناخت نقاط قوت و ضعف آنها هنگام اجرا، باعث هم افزایی و توانمندسازی در ارایه خدمات بهتر و مطلوبتر خواهد شد.

گفتنی است، این گروه متشکل از یک تیم 14 نفره در سفری سه روزه به منطقه گلستان از نواحی تابعه، تاسیسات انبارهای نفت گرگان و گنبد، مرکز سوختگیری هواپیمایی گرگان و مجاری عرضه استان بازدید و روند سوخترسانی را بررسی و ارزیابی کرد.

 

نشست گروه معین اصلی98 2
نشست گروه معین اصلی98 4
نشست گروه معین اصلی98 3
نشست گروه معین اصلی98 1

نشست گروه معین اصلی98 5

 

 

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327