جزییات خبر

به منظور بررسی وضعیت سوخت‌رسانی،

مدیر منطقه چهارمحال و بختیاری از شهرستان کوهرنگ بازدید کرد

(چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۳۱

مدیر منطقه چهارمحال و بختیاری در راستای اجرای طرح عرضه نفت سفید به صورت الکترونیک از شهرستان کوهرنگ بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری، مدیر منطقه ضمن بازدید از مجاری عرضه سوخت، با خانوارهای مصرف‌کننده نفت سفید چند روستای شهرستان کوهرنگ، دیدار و گفتگو کرد.

سالاری نسب هدف از این بازدید را بررسی چگونگی ثبت‌نام خانوارهای مصرف‌کننده نفت سفید در سامانه تجارت آسان عنوان کرد.

مدیر منطقه چهارمحال و بختیاری در جلسه‌ای با فرماندار کوهرنگ هوشنگ مصطفوی، اظهار کرد: اجرایی شدن به موقع طرح توزیع الکترونیکی نفت سفید با استفاده از زیرساختهای بانکی و با تمهیدات در نظر گرفته شده، موجب تسریع و تسهیل سوخت‌رسانی به مردم خواهد شد و خانوارهای مصرف‌کننده نفت سفید این شهرستان، می‌بایست با ثبت‌نام سریع‌تر در سامانه تجارت آسان همکاری لازم را با شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان داشته باشند.

سالاری نسب در بازدید از مجاری عرضه سوخت شهرستان کوهرنگ، بر خرید به موقع فرآورده توسط متصدیان جایگاه‌های عرضه سوخت و ارایه خدمات مطلوب به شهروندان تأکید نمود.

مدیر منطقه همچنین از دهستان موگویی بازدید کرد و میزان نیاز خانوارهای این منطقه به گاز مایع (LPG) جهت تأمین سوخت زمستانی را مورد بررسی قرار داد.

لازم به یادآوری است که سامانه ثبت‌نام درخواست فرآورده‌های نفتی به آدرس اینترنتی (newtejaratasan.niopdc.ir) فعال است و خانوارهای مصرف‌کننده نفت سفید و متقاضیان سوخت، می‌توانند بدون مراجعه به شرکت، در این سامانه ثبت‌نام کنند.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327