جزییات خبر

سوخت رسانی مطلوب منطقه ساری به مسافران تابستانی

(سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸) ۱۰:۰۸

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت: سوخت رسانی تابستانی با توجه به ذخیره سازی انواع فرآورده های نفتی در انبارهای منطقه ساری بدون مشکل انجام می شود .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری، سبحان رجب پور در نشستی که به منظور ارائه گزارش ذخیره سازی و سوخت رسانی در سه ماهه دوم 98 برگزار شد، بیان کرد: با تلاش های صورت گرفته در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری و نواحی تابعه، هیچگونه خللی در زنجیره سوخت رسانی وجود ندارد و این شرکت در سه ماهه دوم امسال نیز آماده استقبال از مسافران تابستانی است .

سبحان رجب پور با اشاره به اینکه سوخت رسانی باید با کنترل دقیق صورت پذیرد، افزود : حضور موثر روسای نواحی و همکاران در ارائه خدمات مطلوب به مردم و مسافران در مجاری عرضه سوخت با بازدیدها و نظارت کافی بر عملکرد توزیع کنندگان سوخت در فصل تابستان ضروری است .

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در پایان جلسه، بر نظارت کارشناسان منطقه در تحویل به موقع سوخت به بخش‌های مختلف استان تاکید و تصریح کرد: این شرکت با 126 جایگاه عرضه بنزین و 86 جایگاه سی‌ان‌جی در هشت ناحیه در حوزه مسئولیتی از شهرستان فریدونکنار تا گلوگاه با آمادگی کامل از مسافران تابستانی استقبال خواهد کرد .


این مقام مسئول شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری را خدمت گزار مردم دانست و تاکید کرد: شهروندان و مسافران شکایات و نقطه نظرات خود را با شماره تلفن‌های 01133270138 و 01133270140 منطقه ساری و شماره 09627 شرکت ملی پخش فراورده های نفتی اطلاع دهند تا در کوتاه ترین زمان رسیدگی شود.

روابط عمومی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327