جزییات خبر

تدوین بانک اطلاعیه‌ها و دستورالعمل‌‌‌های شرکت به تفکیک هر حوزه مدیریتی

(دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸) ۱۰:۲۲

رئیس بازرسی فنی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در گردهمائی مسئولان واحد هماهنگی، نظارت و کنترل ضمن شرح گستردگی فعالیت‌های شرکت و اهم وظایف این واحد، لزوم تدوین و در دسترس قرار دادن بانک اطلاعیه‌ها و دستورالعمل‌‌‌های شرکت به تفکیک هر حوزه مدیریتی را جزء برنامه های در دست اقدام عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، حسین عادلی در حضور مدیر عامل شرکت ملی پخش (‌امیر وکیل زاده) ضرورت ارتقاء کمی و کیفی سازمان واحد هماهنگی، نظارت و کنترل مناطق را خواستار شد و بر برنامه‌ریزی جهت تعیین مسیر رشد و ارتقاء کارکنان شاغل در واحد هماهنگی، نظارت و کنترل تاکید کرد.
سرپرست اداره پیشگیری از عرضه خارج از شبکه و مقابله با قاچاق سوخت ضمن تاکید بر به روزرسانی و ارتقاء سامانه‌‌های نرم‌افزاری شرکت و یکپارچه کردن آنها، برقراری سیستم ارزیابی عملکرد شاغلان سمت‌های کلیدی وحساس مناطق با مکانیزم بهره‌مندی از گزارش‌های مسئولان واحد هماهنگی، نظارت و کنترل را یکی دیگر از برنامه های جاری عنوان کرد.
این مقام مسئول ضمن برشمردن انتظارات بازرسی ستاد از واحد هماهنگی، نظارت و کنترل مناطق، تعامل سازنده با مدیران مناطق و انعکاس موارد عدم انطباق در قالب گزارش مکتوب و مستند را خواستار شد.
وی حضور مسئولان واحد هماهنگی، نظارت و کنترل در گروه‌های معین منطقه را لازم و ضروری دانست و از آنان خواست تا در رسیدگی‌های معموله، آسیب‌شناسی و با اخذ نظرات کارشناسی واحدها و نگاه اصلاح امور و فرآیندها، پیشنهادهای کاربردی و راهگشا ارائه کنند.
وی با اذعان به اینکه آموزش در حین کار در واحدهای منطقه مؤثر و کارآمد است،خبر داد: برگزاری آموزش‌های متمرکز در ستاد را با جدیت پیگیری خواهیم کرد.
رئیس بازرسی فنی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، شناسائی نیروهای متعهد و متخصص و جانشین پروری را در دستور کار مسئولان قرار داد و خاطر نشان کرد: استفاده از توانایی همکاران توانمند و با دانش مناطق در کلیه رسته‌ها طی سالیان اخیر سرلوحه کار بازرسی بوده و کماکان تداوم خواهد داشت.

 

دوره آموزشی - بازرسی - شنبه -  15-4-98 5

دوره آموزشی - بازرسی - شنبه -  15-4-98 3
دوره آموزشی - بازرسی - شنبه -  15-4-98 2
دوره آموزشی - بازرسی - شنبه -  15-4-98 1


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327