جزییات خبر

باحضور دستگاه‌های اجرایی انجام شد؛

بررسی روند توزیع و مسائل شبکه حمل و نقل فرآورده‌های نفتی استان فارس

(دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸) ۱۰:۴۲

مدیر شرکت ملی پخش فرآور ده‌های نفتی منطقه فارس در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی، رفع چالش ها و تامین قطعات شبکه حمل ونقل فرآورده‌های نفتی از اولویت های مهم این شرکت عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های منطقه فارس، امیر بنی کریمی هدف از برگزاری این جلسه هم اندیشی را ارائه راه کارهای لازم برای رفع مشکلات و چالش‌های شبکه حمل‌و‌نقل فرآورده‌های نفتی به‎ویژه در زمینه تامین لاستیک و قطعه در استان برشمرد .

بنی‌کریمی با بیان این که استان فارس از خط انتقال فرآورده برخوردار نیست و تمامی فرآورده مورد نیاز استان از طریق نفتکش تامین و توزیع می‌شود، اظهارکرد: تحقق این مهم تنها با همکاری همه جانبه و تلاش های صادقانه رانندگان نفتکش و شرکت‌های حمل و نقل صورت می گیرد .
مدیر منطقه فارس همچنین رفع مشکلات و چالش‌های شبکه
حمل‌و‌نقل فرآورده‌های نفتی در استان را از اولویت های منطقه دانست و گفت: توزیع فرآورد‌ه‌های نفتی از جایگاه استراتژیکی مهمی در شبکه حمل‌و‌نقل کالا برخوردار است و توجه و رعایت نکات ایمنی در این زمینه ضروری است .
امیر بنی کریمی ضمن بیان رضایتمندی مسئولان استان و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از روند مطلوب تامین و توزیع فرآورده های نفتی در استان فارس، افزود: با شروع فصل گرما، رفع مشکلات و تامین قطعات به‌ویژه لاستیک نفتکش ها ازاولویت های مهم استان است و در همین رابطه هماهنگی لازم با سازمان های مربوطه صورت گرفته است تا سهمیه لاستیک های اختصاص یافته به نفتکش ها در اولویت توزیع قرار گیرد .
در ادامه این جلسه هم اندیشی، نمایندگان رانندگان نفتکش و شرکت های حمل‌و‌نقل نیز به بیان مشکلات و مسائل خود همچون افزایش سهم لاستیک های استان، تبدیل وضعیت و جایگزینی نفتکش ها در سیستم
حمل‌و‌نقل، نظارت بر روند توزیع بار و تامین قطعات مورد نیاز نفتکش پرداختند .

گفتنی است، این نشست با حضور نمایندگان استانداری فارس، اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل، سازمان صنعت و معدن، اعضا انجمن های صنفی شرکت های حمل‌و‌نقل و مالکان نفتکش به میزبانی منطقه فارس برگزار شد.


حمل ونقل  2
حمل ونقل  1


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327