جزییات خبر

مدیر عامل شرکت ملی پخش در جمع مسئولان کنترل و نظارت:

یکپارچه‌سازی سامانه‌ها در آینده نزدیک محقق خواهد شد

(یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸) ۱۳:۵۳

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در دوره آموزشی مسئولان واحد هماهنگی، نظارت و کنترل مناطق 37 گانه، از یکپارچه سازی سامانه‌های مرتبط با شرکت خبر داد و گفت: این سامانه به عنوان درگاه ارتباطی شرکت با مشتریان خود در بخش‌های حمل‌ونقل، صنایع خانگی، کشاورزی و... عمل خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، امیر وکیل زاده به ارتقا سامانه‌ها و اجرای طرح‌های مختلف در راستای کنترل و نظارت بر فروش و عرضه فرآورده اشاره کرد و افزود: استفاده از اثر انگشت برای ورود به سامانه تجارت آسان برای کاربران معرفی شده به سامانه یکی از این طرح‌ها است که به صورت پایلوت در حال انجام است و اجرای آن در کل کشور در دستور کار قرار دارد.
وی همچنین هوشمند سازی پلمپ نفتکش‌ها را یکی دیگر از طرح‌های در در دست اقدام نام برد و اظهار کرد: با اجرای این مهم، کنترل و نظارت سیستمی و دقیقی بر حمل و توزیع سوخت خواهیم داشت.
گفتنی است، راه‌اندازی و به ‌کارگیری سامانه نرم‌افزاری به منظور مدیریت عملیات شرکت در حوزه تامین، انبارش، فروش و توزیع فرآورده‌های نفتی در سطح‌ کشور  که مهم‌ترین آنها سامانه تجارت آسان، فروش فرآورده‌های نفتی، فروش مرزی، عملیات انبار، بارنامه برخط، مانیتورینگ انبارهای نفت، پرداخت کرایه حمل‌ونقل، سیستم مالی، عملیات سوختگیری هوایی و... از جمله اقدام‌های این شرکت برای تسهیل در ارائه خدمات به مشتریان و نیز چابک‌سازی سامانه توزیع فرآورده در کشور است.
امیر وکیل زاده در بخشی از سخنان خود ضمن بیان نقطه نظرات و انتظارات از حوزه نظارتی مناطق، برگزاری دوره های آموزشی مستمر در شرکت را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: با تدوین تقویم آموزشی و توجه به این مهم علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی تخصصی، باید به اثر بخشی آن نیز توجه ویژه‌ای داشت.
بر پایه این گزارش، مسئولان واحد هماهنگی، نظارت و کنترل مناطق 37 گانه در این دوره آموزشی مسائل و موارد مرتبط با حوزه کاری خود را بیان کردند و مدیر عامل شرکت نیز در برخی موارد راهکارها و راهنمائی های لازم را در جهت تسهیل امور ارائه داد.

 

دوره آموزشی - بازرسی - شنبه -  15-4-98 10
دوره آموزشی - بازرسی - شنبه -  15-4-98 11
دوره آموزشی - بازرسی - شنبه -  15-4-98 7پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327