جزییات خبر

منطقه گلستان برای سوخترسانی مطلوب و مطمئن به مسافران تابستانی اعلام آمادگی کرد

(یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸) ۱۲:۲۵

با ورود به فصل تابستان و افزایش حجم مسافرت‌های برون شهری، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان برای سوخترسانی مطلوب و مطمئن به مسافران تابستانی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گلستان، مدیر منطقه با بیان خبر فوق، افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و هماهنگی با مدیران مجاری عرضه سوخت، شرکت‌های حمل و نقل و رانندگان نفتکش، شرایط بسیار مناسبی برای سوخترسانی مطلوب به مسافران تابستانی و زائران معزز حضرت ثامن الحجج(ع) فراهم شده است.

عیسی افتخاری ضمن قدردانی از تلاش و مساعی مالکان و مدیران جایگاه‌ها و همه زحمتکشان عرصه سوخترسانی، از آنان خواست، تا با توجه به مسافر خیز بودن استان گلستان و افزایش حجم تردد در مسیرهای مواصلاتی استان و به تبع آن افزایش عرضه بنزین و نفتگاز در جایگاه‌ها، نسبت به خرید به موقع فرآورده‌های نفتی مورد نیاز  جهت ارایه خدمات مطلوب و مناسب به هموطنان عزیز اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد: همکاران و کارشناسان شرکت در واحدهای مختلف برنحوه فعالیت‌های جایگاه‌ها از لحاظ ایمنی و فنی و همچنین کیفیت و کمیت سوخت عرضه شده در قالب تیم‌های بازرسی نظارت ویژه و مستمر دارند و خواهند داشت.

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان ضمن آرزوی اوقاتی خوش برای مردم شریف استان و مسافران عزیز از آنان درخواست کرد ضمن رعایت نکات ایمنی در هنگام سوختگیری در جایگاه‌ها و پرهیز از شتابزدگی، هرگونه نقطه نظر، انتقاد یا پیشنهاد را نسبت به نحوه فعالیت مجاری عرضه سوخت از طریق شماره 09627 (مرکز پاسخگویی و ارتباط با مشتریان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران) مطرح و پیگیری کنند.

در حال حاضر 131 جایگاه عرضه سوخت (73  جایگاه عرضه فرآورده مایع و 58 جایگاه سی‌ان‌جی) با پراکندگی مناسب در استان گلستان وجود دارد که خوشبختانه تمامی آنها فعال و آماده خدمات رسانی به مراجعان محترم هستند.

 

عکس مدیر

 
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327