جزییات خبر

سوخت بیش از شش هزار واحد متقاضی بخش کشاورزی زنجان توزیع شد

(سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۰۳

رئیس ناحیه مرکزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان خبر داد: سوخت بیش از شش هزار واحد متقاضی بخش کشاورزی زنجان تامین و توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان، اله یار دشتیان که در نشست کارگروه پیشگیری و مبارزه با عرضه خارج از شبکه سوخت سخن می گفت، با اعلام خبر فوق، گفت: این کارگروه حافظ منافع عمومی و صیانت از سرمایه های ملی است که در این زمینه فرهنگ سازی و پیشگیری از قاچاق و مبارزه با آن در دستور کار قرار دارد.

دشتیان در بخش دیگر سخنان خود، با اشاره به توزیع بیش از هشت هزار لیتر نفت سفید بصورت رایگان در میان خانوارهای سیل زده استان، اظهار کرد: سوخت مورد نیاز 6042 درخواست کننده بخش کشاورزی در قالب حواله های صادره از طریق سامانه تجارت آسان در سه ماهه اول سال 1398 تامین شد.

به گفته وی، کنترل موجودی مخازن ذخیره سوخت مصرف کنندگان عمده، جلوگیری از آلودگی محیط زیست با تجهیز و استاندارد سازی دیپ مخازن مربوط به 230 واحد مصرف کننده عمده نفتگاز در طول سال 1396، تجهیز فروشندگان نفتگاز به تلمبه (میترینگ) در طول سال 1395 تا 1396 و ساماندهی تعداد 50 دستگاه خودروی نیسان نفتکش با ظرفیت 2000 لیتر با صدور کارت تردد از دیگر اقدامات انجام شده در این کارگروه است.

دشتیان گفت: نو سازی و تجهیز فروشندگی های نفت سفید به تلمبه و اجرای بیش از پیش نکات فنی، مهندسی و ایمنی از مصوبات این نشست بود که در دستور کار قرار گرفت.

 

                                                                                                               
دشتیان 3
دشتیان 1

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327