جزییات خبر

مدیر منطقه قزوین:

تعالی سازمان در گرو تعامل و همدلی کارکنان محقق خواهد شد

(سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۵۹

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قزوین در نشستی با حضور مسئولان و کارکنان منطقه، تعالی سازمان را در گرو همدلی و تعامل کارکنان عنوان کرد و در راستای پیشبرد اهداف و اجرای کامل دستورعمل‌های شرکت ملی پخش برگزاری اینگونه نشست ها را در بازه زمانی مشخص در دستور کار قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قزوین، ابراهیم دژرفتار افزود: تجربه نشان داده است که برگزاری چنین نشست‌هایی با کارکنان، اثرات بسیار خوبی در روند انجام امور و بهبود عملکرد نیروها دارد.

وی ادامه داد: در این جلسات علاوه بر تبادل نظر، تمامی کارکنان می توانند بدون تشریفات و محدودیت نظراتشان را به صورت شفاهی و حضوری اعلام کنند تا نسبت به اهمیت موضوع در اسرع وقت اقدام شود.

دژرفتار ضمن تببین سطح انتظارت شرکت از کارکنان، توجه به مطالبات نیروی انسانی و تلاش در جهت پاسخگوئی به انتظارات به حق کارکنان را گامی مؤثر در ایجاد همدلی و کاهش حواشی موجود در منطقه عنوان کرد.

مدیر منطقه قزوین گفت: این نشست‌ها به صورت مستمر در بازه‌های زمانی سه الی شش ماهه در منطقه اجرا خواهد شد که تمامی درخواست‌ها و مطالبات کارکنان و همچنین انتظارات سازمان در قالب صورتجلسه‌ای تنظیم و پس از بررسی توسط واحدهای ذیربط، در این بازه زمانی تعیین تکلیف خواهد شد.

 

هم اندیشی

هم اندیشی 1

هم اندیشی 2

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327