جزییات خبر

آمادگی منطقه آبادان در ارائه خدمات مطلوب به مسافران تابستانی

(یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸) ۱۵:۵۷

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان تمهیدات لازم را برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران تابستانی پیش بینی کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آبادان، مدیر منطقه با اعلام خبر فوق، بر ارسال به موقع سوخت به جایگاه‌های سطح منطقه در این ایام تاکید کرد و افزود: کارکنان تلاشگر منطقه آبادان در این فصل از سال همچون سنوات گذشته، علاوه بر ارسال سوخت به جایگاه‌های تحت پوشش، نسبت به ارسال سوخت با کیفیت و مطلوب به مناطق همجوار اقدام خواهند داد.

سعدی آل کثیر ادامه داد: بخش دیگری از فعالیت‌های عملیاتی منطقه آبادان، تأمین سوخت مورد نیاز مصرف کنندگان عمده و جزء از جمله بخش های صنعتی، کشاورزی، شیلات، خدماتی و نیروگاهی است که کارکنان زحمتکش منطقه این مهم را نیز به نحو مطلوبی به سرانجام می رسانند.

وی ضمن قدردانی از  تلاش بی وقفه کارکنان و حضور همیشگی آنان در مواقع مختلف و دشوار، ادامه این روند را به منظور ارائه خدمات مطلوب به مسافران در ایام تابستان خواستار شد.

این نشست با توجه به شروع فصل مسافرت ها در تابستان پیش رو و در جهت افزایش توان عملیاتی و خدمت رسانی به هم استانی‌ها و هم‌میهنان عزیز در محل ستاد منطقه برگزار شد.


برگزاری جلسه تدارکات درمنطقه ابادان
برگزاری جلسه تدارکات درمنطقه ابادان
برگزاری جلسه تدارکات درمنطقه ابادان
برگزاری جلسه تدارکات درمنطقه ابادان

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327