جزییات خبر

برگزاری بیش از 5 هزار نفر ساعت آموزش بهداشت، ایمنی و محیط زیست در منطقه کردستان

(شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۱۷

مدیر شرکت ملی پخش فـرآورده های نفـتی منطقه کردستان از ارائه 5 هزار و 260 نفر ساعت آمـوزش ایـمنی، بـهداشت و محـیط زیست به کـارکنان، رانندگان نفتکش، اپراتورهای مجاری عرضه سوخت و سی‌ان‌جی، پیمانکاران سـامانه هوشمند سـوخت و تعمیرکاران تلمبه مجاری عرضه این شرکت در سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان، فریدون یاسمی در این خصوص اظهار داشت: به روز بودن، آمادگی، توسعه یافتگی و صیانت از منابع سازمانی و تاسیسات، از اصلی ترین اولویت های این منطقه است و این آموزش ها در راستای دستیابی به اولویت های مدنظر است.
یاسمی با تاکید بر ارتقای آمادگی کارکنان در رویارویی با خطرهای احتمالی، گفت: برگزاری دوره های آموزش بهداشت، ایمنی و محیط زیست و کاربردی کردن این آموزش‌ها با برگزاری مانورهای سالیانه در کاهش حوادث احتمالی تاثیر گذار خواهد بود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان افزود: با رعایت نکات ایمنی و برگزاری آموزش های لازم در این خصوص، یک سال گذشته را بدون حادثه پشت سر گذاشتیم.
یاسمی تصریح کرد: مهمترین دغدغه این شرکت به عنوان متولی توزیع سوخت، تامین، نگهداشت و توزیع ایمن فرآورده‌های نفتی می باشد که در این راستا تمام توان و ظرفیت خود را به منظور حفظ ایمنی و کاهش حوادث به کار می گیریم.
یاسمی با اشاره به اهمیت برگزاری دوره های آموزشی بهداشت، ایمنی و محیط زیست، افزود: انتقال کامل پسماندهای حاصل از لایروبی مخازن، تهیه بروشورهای پیام رسانی در این مسائل، نظارت مستمر بر صدور مجوزهای صادره، ایمنی انبارهای نفت و جایگاه های مواد نفتی و سی‌ان‌جی، ایمنی ناوگان حمل ونقل فرآورده های نفتی، تعریف و اجرای معاینات دوره ای کارکنان، از جمله فعالیت های واحد اچ‌اس‌ای در سال گذشته بود.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327