جزییات خبر

نشست مشترک روسای روابط عمومی شرکت های تابع وزارت نفت در هرمزگان برگزار شد

(شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸) ۱۰:۲۴

بمنظور هماهنگی در فعالیت های امر اقامه نماز، نشست مشترک روسای روابط عمومی شرکت های تابع وزارت نفت به میزبانی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان، در این نشست که با هدف تمرکز بر فعالیت های ستاد اقامه نماز برگزار شد، روسای ستاد و مدیران روابط عمومی های شرکت های زیر مجموعه وزارت نفت به بیان موضوعات مختلف پیرامون این مهم پرداختند.

در این نشست مدیران به صورت متمرکز در خصوص سامانه جدید فعالیت های فرهنگی نماز با نام "سجاده" که بتازگی توسط ستاد اقامه نماز کشور راه اندازی شده است؛ به بحث و تبادل نظر پرداخته و همچنین در خصوص برنامه های اجرا شده در سال گذشته هر شرکت برای حاضران توضیحاتی ارائه شد.

در ادامه این نشست با توجه به مکاتبه اخیر ستاد اقامه نماز استان هرمزگان درباره لزوم بارگذاری اطلاعات و عملکرد شرکت های مجموعه وزارت نفت در سایت جدید، همسان با سایر دستگاه های اجرایی، شرایط ورود به سایت بطور جداگانه برای هر شرکت مشخص شد.

در پایان این جلسه که به میزبانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان در سالن کنفرانس این شرکت در بندرعباس برگزار شد، شرکت کنندگان بر ادامه این نشست‌ها بصورت سه ماه یکبار به توافق رسیدند.

گفتنی است، رواسای روابط عمومی شرکت های پالایش نفت بندرعباس، بهداری و بهداشت صنعت نفت فارس و هرمزگان، خطوط لوله و گاز استان و شرکت ملی گاز هرمزگان در این نشست حضور داشتند.


جلسه روسای روابط عمومهای شرکت های تابع وزارت نفت 5
جلسه روسای روابط عمومهای شرکت های تابع وزارت نفت 4
جلسه روسای روابط عمومهای شرکت های تابع وزارت نفت 3
جلسه روسای روابط عمومهای شرکت های تابع وزارت نفت 2
 

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327