جزییات خبر

ابطال بیش از 24 کارت سوخت متخلف در منطقه میاندوآب

(دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۳۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب از ابطال بیش از 24 کارت سوخت متخلف بعد از پایش تراکش ها، کارت های سوخت در منطقه میاندوآب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب، داود فعال پور با بیان این خبر افزود: در راستای پیشگیری و مقابله با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی، با استفاده و بهره‌گیری از سیستم‌های نرم افزاری پایش سوخت در نواحی تابعه منطقه میاندوآب، تعداد 24 فقره کارت سوخت مهاجر به مناطق جنوبی (زاهدان و چابهار) شناسائی و ابطال شد.

فعال پور گفت: این تعداد کارت سوخت ابطال شده توسط افراد سودجو و با انگیزه عرضه خارج از شبکه سوخت از این منطقه به مناطق زاهدان و چابهار ارسال شده بود که با پایش و کنترل و نظارت بازرسان این منطقه و بررسی تراکنش‌های کارت سوخت‌های حذف رمز شده با سیستم‌های نرم افزاری، شناسایی و مشخص شد که این کارت‌های سوخت بعد از رمزگشایی در مناطق اشاره شده، با قصد قاچاق مورد استفاده قرار گرفته بود.

وی در ادامه گفت: کارت سوخت هر خودرو متعلق به آن خودرو بوده و لازم است صاحبان کارت سوخت از تحویل آن به غیر خودداری کنند.

داود فعال پور در پایان یادآور شد: هدف از پایش کارت سوخت های رمزگشایی شده در راستای جلوگیری از عرضه خارج از شبکه فرآورده نفتی و افزایش آمار مصرف بی رویه آن، با توجه به اختلاف قیمت آن در کشورهای همسایه انجام می شود.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327