جزییات خبر

راه اندازی جایگاه CNG درخرمشهر

جایگاه CNG شهدای گمنام درشهرستان خرمشهر راه اندازی شد.

(چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۶:۰۲

با تلاش ها و پیگیرهای مکرر مسئولین واحد CNG منطقه ومساعدت و همکاری مسئولین شرکت گاز و شهرداری خرمشهر جایگاه CNG شهدای گمنام این شهرستان راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

جایگاه CNG شهدای گمنام  درشهرستان خرمشهر راه اندازی شد.

با تلاش ها و پیگیرهای مکرر مسئولین  واحد CNG  منطقه آبادان ومساعدت و همکاری  مسئولین شرکت گاز و شهرداری خرمشهر ,جایگاه CNG شهدای گمنام  این شهرستان راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

 این جایگاه دارای 3 دیسپنسر دونازله و همچنین تجهیزات فشرده سازی  گازCNG  به مقدار1500 متر مکعب درساعت می باشد که می تواند عملیات سوخترسانی به وسایل نقلیه شهروندان خرمشهری را به نحو مطلوب وشایسته ایی انجام دهد.

جایگاه شهدای گمنام ,سومین جایگاه عرضه کننده سوخت CNG  در شهرستان خرمشهر به شمارمی رود که با آغاز کارتعمیرات جایگاه علی ابن ابیطالب (ع) دراین شهرستان ,شمارجایگاههای عرضه کننده این سوخت به عدد چهار خواهد رسید که دراین صورت دسترسی شهروندان خرمشهری به سوخت CNG  آسان ترخواهد شد.

این جایگاه درمساحتی بالغ بر 1400 متر مربع دربخش کمربندی شهرستان خرمشهراحداث شده است و برای 5 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی ایجاد کرده است .جایگاه شهدای گمنام
جایگاه شهدای گمنام
جایگاه شهدای گمنام
جایگاه شهدای گمنام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327