جزییات خبر

نشست هم اندیشی شرکت‌های حمل و نقل در منطقه آذربایجان‌شرقی برگزار شد

(سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۰۹:۴۱

اولین نشست کمیته حمل و نقل در سال 98، با حضور مدیر و مسئولان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی و همچنین نمایندگان پیمانکاران و شرکت های حمل و نقل سوخت در ستاد این منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، مدیر منطقه در این نشست که مدیر کل سازمان تأمین اجتماعی نیز حضور داشت، از زحمات شرکت‌های حمل و نقل در توزیع به موقع و مطلوب سوخت مورد نیاز مردم شریف در ایام تعطیلات نوروز به ویژه در دوره تعمیرات اساسی شرکت پالایش نفت تبریز  تشکر و قدردانی کرد.

 

ابوالفضل روح اللهی گفت: امید است با تعامل، هم اندیشی و همکاری با سازمان تأمین اجتماعی بتوانیم کارهای موثری در راستای رفع مسائل این بخش حساس و مهم انجام دهیم.

 

سپس مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی و کارشناس وصول حق بیمه، با بحث و بررسی در خصوص مسائل مطرح شده، به سئوالات و ابهامات نمایندگان پیمانکاران و شرکت‌های حمل و نقل فرآورده‌های نفتی پاسخ دادند.

 

لازم به یادآوری است، اعضای نشست، نسبت به فعالیت رانندگان بالای 50 سال، نصب ماژول سپهتن، انعقاد قرارداد جدید حمل و نقل فرآورده‌های نفتی، سپرده حسن انجام کار و سایر موارد به بحث، تبادل نظر و تصمیم گیری پرداختند.

 

جلسه کمیته حمل و نقل980213 7
جلسه کمیته حمل و نقل980213 6

جلسه کمیته حمل و نقل980213 4
جلسه کمیته حمل و نقل980213 2
جلسه کمیته حمل و نقل980213 1


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327