جزییات خبر

کمک های کارکنان شرکت ملی پخش به مناطق سیل زده همچنان ادامه دارد

(دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۲:۰۳

فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از تداوم کمک های کارکنان این شرکت به مناطق سیل زده خبر داد و گفت: بیش از دو میلیارد و 925 میلیون ریال کمک های نقدی کارکنان این شرکت به مناطق سیل زده اهدا شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، داود عربعلی با اعلام این مطلب، گفت: با هماهنگی صورت گرفته مبلغ دو میلیارد و 925 میلیون ریال به صورت کسر از حقوق کارکنان این منطقه جمع آوری شده و جهت کمک به هموطنان سیل زده به سازمان های ذیربط واریز شده است.
وی از آمادگی اعزام 331 نفر از کارکنان این شرکت، برای بازسازی مناطق تخریب شده در سیل خبر داد و تصریح کرد: باوجود گذشت زمان از حادثه ناگوار سیل در کشور، کارکنان این شرکت، هموطنان خود را از یاد نبرده و کمک های نقدی و غیرنقدی بسیجیان و کارکنان این شرکت همچنان ادامه دارد.
عربعلی همچنین با اشاره به جمع آوری کمک های غیر نقدی کارکنان، افزود: اقلام جمع آوری شده توسط کارکنان و بسیجیان این حوزه بسته بندی شده و به مناطق سیل زده ارسال شده است.
فرمانده حوزه بسیج گفت: کمک‌های دریافت شده برای مناطق سیل زده مشتمل بر اقلام و لوازم بهداشتی، پتو، لباس، آب‌معدنی، مواد‌غذایی، خرما، کنسرو و سایر مایحتاج ضروری دیگر است.
به گفته وی، حمایت از هموطنان سیل‌زده و جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مطابق وظیفه ملی و شرعی ادامه دارد و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با همه ظرفیت در کمک‌رسانی و کاهش آلام هموطنان سیل‌زده تلاش خود را بکار گرفته است.

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327