جزییات خبر

10 جایگاه سی‌ان‌جی در منطقه میاندوآب احداث می شود

(یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۲:۲۳

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب از احداث 10 جایگاه سی‌ان‌جی در شهرستان‌های جنوب استان آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب، داود فعال پور با بیان این خبر افزود: تعداد 10باب جایگاه سی‌ان‌جی در شهرستان‌های میاندوآب، بوکان، مهاباد، نقده و پیرانشهر با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در حال ساخت است .

وی با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی تعداد پنج باب از جایگاه‌های سی‌ان‌جی در حال احداث بالای 90 درصد است، تصریح کرد: با بهره برداری از این جایگاه ها تعداد جایگاه‌های سی‌ان‌جی در سطح منطقه میاندوآب به 58باب خواهد ‌رسید.

فعال پور در ادامه گفت: باتوجه به استقبال عمومی شهروندان در خصوص استفاده از سوخت پاک و همچنین صرفه جویی در مصرف بنزین، روزانه به صورت میانگین حدود 450 هزار متر مکعب گاز طبیعی در منطقه میاندوآب مصرف می‌شود و با بهره برداری از جایگاه‌های سی‌ان‌جی در حال ساخت 100هزار متر مکعب در ساعت به میزان توزیع روزانه گاز طبیعی در این منطقه افزوده خواهد شد.

وی در پایان با اعلام اینکه 48 جایگاه سی‌ان‌جی در منطقه میاندوآب در حال حاضر به توزیع سوخت فعالیت دارند،گفت: این تعداد شامل 21 باب جایگاه سی‌ان‌جی تک منظوره و 27 باب جایگاه دو منظوره است که به صورت شبانه روزی در امر توزیع سوخت پاک سی ان جی فعالیت دارند.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327