جزییات خبر

عملکرد نازل جایگاه‌های سوخت منطقه البرز پایش و بررسی شد

(یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۲:۳۰

کارشناسان واحد خدمات مهندسی به همراه رئیس واحد روابط عمومی ضمن بازدید تعدادی از جایگاه‌های عرضه سوخت استان البرز، عملکرد تلمبه ها و نازل های سوخت گیری را مورد آزمایش و نظارت دقیق قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز، مدیر منطقه در این ارتباط گفت: هدف از نظارت بر فعالیت و عملیات سوخت رسانی در جایگاه‌ها، رعایت حقوق شهروندی، عرضه سوخت طبق استاندارهای موجود، جلوگیری از عرضه خارج از شبکه سوخت، اجتناب از کم فروشی و یا تخلف های احتمالی است.
ابراهیم توسلی در ادامه به وجود گروه بازرسی و نظارت بر کمیت سوخت عرضه شده به شهروندان با در اختیار داشتن ابزار و تجهیزات مورد نیاز همچون پیمانه‌های معیار در جایگاه‌های عرضه سوخت اشاره کرد و گفت: نحوه آزمایش به این صورت است که کارشناسان مقدار سوختی را که از هر نازل در جایگاه عرضه می شود را اندازه گیری کرده تا از میزان بودن آن اطمینان حاصل شود.
وی افزود: بازرسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز علاوه بر کنترل و نظارت بر کمیت سوخت عرضه شده در جایگاه‌ها بر کیفیت آن نیز نظارت دارند و با در اختیار داشتن تجهیزات آزمایشگاهی سیار، سوخت عرضه شده در جایگاه ها را از نظر کیفی نیز بررسی می کنند.
توسلی تصریح کرد: نظارت کارشناسان بر کمیت و کیفیت سوخت در پمپ بنزین‌ها به صورت مستمر و ماهانه و یا سرزده بدون هماهنگی می باشد و در برخی مواقع این نظارت ها به شکل بازدید‌های مشترک با حضور نمایندگان دستگاههای ذیربط از قبیل اداره تعزیرات حکومتی و اداره استاندارد انجام می شود.
به گفته توسلی، شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف مرتبط با عرضه سوخت می توانند با شماره تلفن های واحد بازرسی 02632542531 و روابط عمومی 02632542517 و یا سامانه پاسخگویی09627 تماس حاصل کنند.


عملکرد نازل 2
عملکرد نازل 1


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327