جزییات خبر

مدیر عملیات شرکت ملی پخش:

سربلندی شرکت ملی پخش در سوخترسانی نوروزی و بحران سیل اخیر کشور

(شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۵:۴۷

طی مراسمی فرازمند مدیر عملیات و امیری مدیر منابع انسانی شرکت ملی پخش، علی اکبر عرب عامری مدیر جدید شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود را معرفی کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود، مهندس فرازمند مدیر عملیات شرکت ملی پخش در مراسم معارفه مدیر جدید منطقه شاهرود که با حضور جمعی از کارکنان ، مدیران و مسئولین برخی از دستگاههای اجرایی استان سمنان و شهرستان شاهرود برگزار شد، گفت: افرادی که در یک مجموعه موفق می شوند، این موفقیت تنها ناشی از حسن تدبیر و نوع مدیریت و کوشش و تلاش خودشان نمی باشد بلکه درصد عمده تر آن به همکارانی بر می گردد که همکاری می کنند و با تلاش و کوشش زمینه رشد و این موفقیت را مهیا می کنند .

فرازمند با اشاره به موقعیت ویژه استان سمنان و منطقه شاهرود افزود : استان سمنان هم دارای بعد صنعتی و هم بعد کشاورزی می باشد و از نظر معنوی نیز در مسیر زائرین حرم مطهر رضوی قرار دارد که خدمت به زائران علاوه بر مسئولیت اداری، دارای یک جنبه معنوی نیز هست که این مهم نصیب مردم استان شده و باید با توجه ویژه به جایگاههای این مسیر سطح خدمات دهی را افزایش دهیم.

وی به حوادث نوروز و حوادث سیل اشاره کرد و از خدمات مجموعه پخش قدردانی نمود و مجموعه پخش را مجموعه ای صبور ، بی پیرایه ، فروتن و متواضع نامید که در تک تک نقاط کشور مشغول خدمت رسانی می باشند،  و گفت : با وجود به اتفاقاتی که در کشور بوجود آمد شاهد بودیم که با حسن تدبیر ، از خود گذشتگی و با کار شبانه روزی، سربلندی برای کشور و وزارت نفت به ارمغان می آورند که حتی رئیس جمهور هم به صورت ویژه از تلاشها و کوششهای این نهاد سربلند قدردانی نمود و این تقدیر نشان از تلاش و بردباری همه عوامل است.

فرازمند با اشاره به ایام نوروز و افزایش چند برابری حجم ترددها ادامه داد: با نبوغ شما، تواضع شما ، دانش شما مردان و زنان مدیریت بحرانها ، همانند زمان جنگ رضایت برای مردم ما به ارمغان آوردید.

وی در ادامه گفت: شما در بحث سیل و زمانیکه مردم به دلیل عدم تردد زمینی و پرواز بالگرد، احتیاج به سوخت جهت گرما داشتند وظایف خود را به خوبی انجام دادید و امروز به دلیل محدودیتهای اقتصادی از مسئولیتهای ما نه تنها کاسته نمیشود بلکه افزده تر نیز خواهد شد.

فرازمند گفت: اینک به دلیل اختلاف قیمت سوخت در کشور با قیمت جهانی آن انگیزه سوداگری و قاچاق بیش از پبش نمود پیدا میکند و با توجه به افزایش قیمت ارز استانهای مرزی و کشورهای همسایه طالب و خریدار فرآورده به قیمت بالاتری می باشند، بنابراین در مرزهای ایران زمینه قاچاق بسیار بیشتر از گذشته است.

مهندس فرازمند از کلیه ارگانها و نهادهای مختلف از جمله نیروی انتظامی ، اداره اطلاعات و.... که در مبارزه با پدیده قاچاق همواره همراه شرکت ملی پخش هستند قدردانی نمود و از زحمات و تلاشهای آقایان سبحان رجب پور در  مدت 5 سال تصدی مدیریت منطقه و همچنین سید محمود طاهری درمدت 4 ماه خدمت در این منطقه تشکر کرد و برای دکتر علی اکبر عرب عامری در سمت جدید آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.

 

دیدار استاندار سمنان با مدیران شرکت ملی پخش

بر پایه همین گزارش در ادامه مهندس فرازمند مدیر عملیات شرکت ملی پخش به دیدار استاندار سمنان رفت و ضمن معرفی مدیر جدید منطقه شاهرود، در این جلسه گفت:  وظـیفه ایـن منطقه دریافت و نگهداری و ارسال فرآورده های نفتی به مصرف کنندگان عمده و جزء از طریق ناوگان حمل ونقل فرآورده های نفتی در اقصی نقاط استان سمنان و بعضاً استانهای همجوار است.

وی در ادامه اظهار کرد: این منطقه دارای ۴ ناحیه مرکزی (شاهرود) ،سمنان ،دامغان وگرمسار است و با توجه به حد فاصل میان تهران و مشهد و تقاطع در مسیرهای استانهای تهران ،مازندران ، خراسان رضوی ،خراسان جنوبی و گلستان در عرصه های سوخترسانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به عنوان پل ارتباطی استراتژیک ما بین مناطق پخش فرآورده های نفتی تهران اصفهان تربت حیدریه سبزوار مشهدمقدس گلستان و ساری عمل می نماید و تردد وسایط نقلیه سبک و سنگین در این منطقه با عنایت به جاده ترانزیت و زیارتی  - سیاحتی زیاد بوده و مصرف بنزین و نفتگاز در بخش حمل ونقل در این استان از حجم بالایی برخوردار است.

فرازمند افزود: اتصال انبار نفت منطقه به خطوط لوله و مخابرات شمالشرق کشور با توجه به حجم عملیات، موقعیت ارتباطی منطقه را از نظر شاخص های عملیاتی و خدماتی پر اهمیت نموده است .

مدیر عملیات شرکت ملی پخش در ادامه خاطر نشان کرد: این منطقه با توجه به امکانات بالقوه (فعالیتهای کشاورزی و صنعتی )  نیز می تواند بعنوان مبداء تأمین فرآورده های نفتی در مواقع ضروری و در ظرفیت های بالا مورد توجه و بهره برداری قرار گیرد.

در پایان این دیدار استاندار سمنان از زحمات شبانه روزی مدیران و کارکنان شرکت ملی پخش قدردانی کرد.

 

فرازمند1

فرازمند2


دیدار مهندس فرازمند با استاندار
دیدار مهندس فرازمند با استاندار

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327