جزییات خبر

در منطقه البرز دوره آشنایی با ممیزی " انرژی در صنعت " برگزار شد

(دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷) ۱۶:۱۱

دوره آموزشی ممیزی انرژی ایزو ۵۰۰۰۱ با حضور تعدادی از روسای واحدهای ستادی و عملیاتی این شرکت در سالن آموزش انبار نفت شهید دولتی کرج برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان البرز، دوره آموزشی ممیزی انرژی در راستای پیاده سازی و استقرار سیستم مدیریت انرژی ایزو50001 با حضور تعدادی از روسای واحدهای ستادی و عملیاتی در این شرکت در سالن آموزش انبار نفت شهید دولتی کرج برگزار شد.

محمدرضا یگانه کارشناس  بهینه سازی مصرف انرژی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز در مورد برگزاری این دوره گفت: مصرف بهینه انرژی مورد تأکید تمامی مدیران ارشد وزارت نفت و شرکت ملی پخش بوده و در این راستا برنامه ریزی و پیش بینی های لازم انجام شده است.

محمد رضا یگانه، اظهار داشت با توجه به اینکه ممیزی انرژی مهمترین ابزار اجرای برنامه های ایزو 50001 می باشد لذا این منطقه با هدف استقرار مطلوب و تاثیر گذار این سیستم اقدام به تشکیل دوره آموزشی فوق با حضور 30 نفر از پرسنل کرد.

مصلحی مدرس این دوره، از اساتید دانشگاه فردوسی مشهد و از متخصصین شرکت مجری"ممیزی و سیستم مدیریت انرژی" و نرم افزارهای مربوطه دارای تالیفات ارزشمندی می باشد.

 

ممیزی2

 

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

آبادان - بریم - جنب روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان

سامانه پیام گیر :  06153266044         
روابط عمومی :     06153266327